تمدید قرارداد همکاری واحد تهران غرب با آکادمی دریایی سیراف

۱۴ مهر ۱۴۰۰ | ۱۳:۰۸ کد : ۶۲۵۲ اخبار
تعداد بازدید:۳۸۱
تمدید قرارداد همکاری واحد تهران غرب با آکادمی دریایی سیراف

به گزارش روابط عمومی واحد تهران غرب ، بدنبال سررسید زمان قراردادی که ذیل تفاهم نامه  فیمابین آکادمی دریایی سیراف و دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب بسته شده بود، جلسه ای با هدف تمدید مفاد این قرارداد با حضور دکتر زارع، سرپرست معاونت پژوهش و فناوری؛ دکتر حیدری معاون اداری و مالی؛ دکتر لشکری زاده، مدیر کل حوزه ریاست؛ دکتر حجاریان مدیر ارتباط با صنعت؛ دکتر زینال نژاد رییس مرکز آموزش های آزاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب و دکتر ضیایی مدیرعامل آکادمی دریایی سیراف و سایر همکارانشان، روز یکشنبه  مورخ  1400/07/11، در اتاق شورای این واحد دانشگاهی برگزارگردید.

گفتنی است تفاهم نامه ی همکاری آکادمی دریایی سیراف و دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب در مرداد ماه 1399 به امضاء طرفین رسید که در ذیل آن قرادادی با مرکز آموزش­های آزاد این واحد دانشگاهی بسته شد.

در آغاز جلسه دکتر زینال نژاد خلاصه ایی از اهم فعالیت های انجام شده در این راستا را ارائه نمودند. در ادامه جلسه نیز مدیر عامل آکادمی دریایی سیراف، ضمن قدرانی از همکاری های مسئولین و تشکر ویژه از دکتر پروین داداندیش رییس این واحد دانشگاهی، به جهت فراهم نمودن شرایط همکاری، درخصوص مفاد قرارداد جدید نیز توضیحاتی ارائه دادند، و در نهایت بعد از بحث و بررسی های انجام شده سهم دانشگاه در  قرارداد جدید از 3% به 15 % تغییر کرد.

در پایان این نشست ، پیشنهادات همکاری های پژوهشی و آموزشی از طرف آکادمی دریایی سیراف به معاونت پژوهش و فناوری ارائه شد که مقرر گردید در جلسات آتی مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

کلید واژه ها: آزاد اسلامی واحد دانشگاه آزاد اسلامی واحد واحد تهران غرب واحد دانشگاهی دانشگاه آزاد سیراف